Wina Tauber-Wasilewski

Wina Tauber-Wasilewski

CREDO 2012

Szlachetna elegancja ! To wino jest esencją najlepszych roczników winogron zebranych z wyselekcjonowanych krzewów. W tym winie o ciemno-granatowym kolorze doskonale komponuje się elegancja i pożądanie typowe dla Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlotu i Syrah. Pochodzący z dojrzewania w beczkach barrique czekoladowo - cedrowy aromat przyjemnie harmonizuje ze smakiem i zapachem ciemnych owoców leśnych. Ekscytujące WINO wielkiego formatu, rozlewane do butelek bez filtracji. Zaleca się zdekantowanie przed spożyciem.

Temp. Serw.: 16-18 C

Polecane do dań mięsnych, makaronów, sałat i serów

ZAMÓW

Cabernet Franc 2015

Intensywny purpurowy kolor wina, które dojrzewało przez półtora roku w nowych małych dębowych beczkach. W pełni nasycone, posiadające potencjał długiego okresu dojrzewania, bardzo dobrze zintegrowane z drewnem beczki w czasie leżakowania, przelewane do butelek bez filtrowania i klarowania. Cabernet Franc w smaku, zapachu jest zmysłowo owocowo-korzenne, cechy typowe zarówno dla jego nasycenia jak i figlarnego smaku. W zapachu i smaku pięknie wyczuwalna nuta śliwki, wiśni, czekolady, kakao, czy nawet kawy, zauważalne aromaty egzotycznych przypraw. Zaleca się zdekantowanie przed spożyciem.

Temp. Serw.: 18 ° C

Polecane do dań mięsnych, makaronu i miękkich serów.

ZAMÓW

ELIXIR Cuvée Barrique 2012

Wyjątkowe wino wytworzone z najwyższą pieczołowitością, wyłącznie z winogron z najlepszych roczników! W kolorze głębokiej czerwieni i granatu, o aromacie pełnego kosza flirtujących ze sobą leśnych owoców. Dzięki długiemu, 22 miesięcznemu dojrzewaniu w nowych beczkach typu barrique, wino uzyskuje aromat czekolady i cynamonu, który harmonizuje z zapachem i smakiem suszonych leśnych jagód. Wytworzone z wyselekcjonowanych odmian Cabernet Sauvignon, Cabernet franc, Merlot i Kékfrankos, mistrzowsko łączące najlepsze wartości tych czterech szczepów. Butelkowane bez filtrowania. Wymaga minimum 2 godzinnego dekantowania.

Temp. Serw.: 16-18 C

Polecane do potraw z czerwonego mięsa i dziczyzny, pasztetów, ostrych serów

ZAMÓW

Syrah 2015

Mocno nasycone kolorystycznie czerwono - granatowe, zrównoważone wino. Dojrzewające przez półtora roku w 225-litrowych nowych dębowych beczkach Barrique. Wino ma ładną strukturę i zauważalny pozytywny wpływ leżakowania w dębowych beczekach. Zapach owoców lasu i egzotycznych przypraw dominuje zarówno w aromacie, jak i smaku tego wina. Łagodny smak taniny z długim posmakiem, eleganckie czerwone wino.

Temp. Serw.: 16-18 C

Polecane do potraw z polędwicy i pieczeni, warzyw z grilla i serów.

ZAMÓW